Webinář

3 jednoduché kroky s Feng Shui

Webinář si pusťte na této stránce kliknutím na tlačítko „Play“ (bílý trojúhelníček) přímo ve videu.
Pozor: Nepokoušejte se obnovovat stránku! – spojení by se přerušilo.

 

Přemýšleli jste někdy, jak nás ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme a jestli máme možnost s tím něco dělat? Mám pro vás dobrou zprávu.

Již staří Číňané si pokládali stejnou otázku a zkoumali zákonitosti přírody a prostředí, ve kterém žijeme. Naučili se, jak umocnit vše, co od života chceme v našich snech a cílech a jak to projevit v našem bydlení.

Ráda bych vám dnes představila první kroky, jak můžete toto krásné umění začlenit do svého života, a tak naplno využít vše, co nám život nabízí.

Jak pomáhá váš byt vám? Nebo je to opačně a vy pomáháte přežít vašemu domu?

Jak to vše můžete otočit?

Připravila jsem Kurz Start s Feng Shui s BONUSEM pro Vás, který je vám k dispozici příštích 24 hodin.

Na webináři mám pro vás i lahůdkové vyprávění o ústech domu.

Ústy přijímáme potravu, která se v našem těle mění na energii. Křivka úst může svým tvarem, krásou, vzbuzovat zájem a obdiv, nebo budit strach a odpor ze slov, která se v nich rodí. Vchod do každého domu či bytu je jeho symbolickými ústy, která ovlivňují, zda se cítíme plni energie, jsme úspěšní, nové příležitosti nás samy vyhledávají, nebo nám chybí síla a šmrc.

Učení Feng Shui mě naučilo rozpoznat již před samotným příchodem do prostoru, zda jeho obyvatelé prožívají prosperitu. Ještě než prohlédnu celý dům, vím, zda se utápí v existenčních starostech.

Podělím se s vámi o tajemství správného uspořádání vchodu, která čínští mistři Feng Shui objevili a po staletí propracovávali k dokonalosti. Upravte si vchod do svého domova či kanceláře, aby se stal vitamínovou bombou našeho života. 

Připravila jsem Kurz Start s Feng Shui s BONUSEM pro Vás, který je vám k dispozici příštích 24 hodin.

Připojte se k naší komunitě v aplikaci Adamfengshui!

Vztahy jsou něco, na čem záleží. Jejich budování je drobná každodenní práce. Stejně tak jako růst, business a nalezení svého talentu a poslání. Malý krok denně nás posune k vysněnému blíž a rychleji, než velký krok, který uděláme jen občas. Zítřek tvoříme dnes. Přijměte pozvání na kávu s naší aplikací. Dopřejte každý den pět minut pro pohlazení a růst vaší duše. Nebo objevte jiný program v aplikaci, který bude vyhovovat nejvíce právě vám.